Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
365 kez okundu
Gaziantepspor’da şok gelişme!..
Gaziantepspor’da şok gelişme!..
Cumartesi günü sahasında Tetiş Yapı Elazığspor’u konuk edecek olan Gaziantepspor'da 8 futbolcu daha kadro dışı bırakıldı.
13 Mart 2018 19:15

Spor Toto 1. Loig’in 28. Haftasında Cumartesi günü sahasında Tetiş Yapı Elazığspor’u konuk edecek olan Gaziantepspor’da, Teknik Direktörü Oktay Derelioğlu, göreve devam kararı aldıktan sonra takım içerisinde huzursuzluk veren ve keyfi davranışlar içinde bulunduğunu ileri sürdüğü 8 futbolcuyu daha kadro dışı bıraktı.

Böylece daha önce 6 futbolcunun kadro dışı kalmasıyla birlikte sayı 14'e yükseldi.
Bu önemli gelişme ile ilgili açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Oktay DERELİOĞLU, "Kimse Gaziantepspor’dan üstün değil. Bu çocuklar ellerine geçen fırsatı ellerinin tersiyle itiyorlar. Futbol dışı işlerin peşine düşmüşler. Uyardık ama fayda etmedi. Bunların yerine başka gençlere şans vereceğim “dedi.

Gaziantepspor'da daha önce, Serhan YILMAZ, Zeki SİNANOĞLU, Harun Enes NURAL, Hasan GENÇ, İbrahim Halil KESER ve Adnan KARABULUT kadro dışı bırakılırken, bu isimlere ilave olarak  Oktay DERELİOĞLU; İlker GÜNASLAN, Müslüm TALŞİK, Hüseyin POLAT, Yusuf ERDEM, Sait ÜZÜMCÜ, Emirhan ÖZYAŞAR, Mustafa NACAR ve Halil İbrahim FISTIKÇI’yı da Tetiş Yapı Elazığspor Maçı öncesinde kadro dışı bıraktı.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
201 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
157 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
239 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
354 kez görüntülendi
DUYURU
148 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
174 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
233 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
460 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR