BEKTAŞ: "Beşiktaş'tan teklif..."
22 Mart 2017 19:52
Elazığspor Teknik Sorumlusu Bayram BEKTAŞ, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim MANAV'a özel açıklamalarda bulundu.
 Elazığspor Teknik Sorumlusu Bayram BEKTAŞ, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim MANAV'a takımın genel durumu, hakem hataları ve TRAORE’ye gelen tekliflerle ilgili açıklamalarda bulunduç.
Seri galibiyetlerle yukarılara çıkmaları gerektiğini ifade eden BEKTAŞ, “Son 3 haftada oynadığımız iyi futbolumuz var. Üsteki takımları yakalamaya başladık. Önümüzde zorlu haftalar var, milli ara takımımıza iyi gelecektir” dedi.
Hakem hatalarına da değinen Elazığspor Teknik Sorumlusu Bayram BEKTAŞ, “Ben hakem hatalarından çok maç kaybetmişimdir ama hakeme yönelik eleştiride bulunmadım. Hakemlerin art niyetli olduğuna inanmıyorum. İnansaydım ilk eleştiriyi ben yapardım. Bu hafta mesela TOM cezalı durumu düştü. TOM sadece 1 defa kayarak sarı kart gördü, eleştiride bulunmam gerekse bile eleştirmem. Hakem konusunda polemiğe girmek istemiyorum" şeklinde konuştu.
Kariyeri ile ilgili hedefleri ve Elazığspor’un son haftalardaki parlayan yıldızı TRAORE’ye gelen tekliflere de açıklık getiren Bayram BEKTAŞ, Beşiktaş ve Trabzonspor’dan herhangi bir teklif gelmediğini kaydetti.
BEKTAŞ;” "Benim değerlerim ve hedeflerim var. 43 yaşındayım, yabancı dil bilmek benim için önemli bir avantaj. Saha içerisindeki arkadaşlarıma bilgi birikimimi aktarabilirsem ne mutlu. Hedefim Süper Lig. Beşiktaş'ta oynamam bana avantaj sağlıyor. Türkiye'de daha çok tanınabiliyorsunuz. TRAORE için Beşiktaş camiasından teklif gelmedi. 4-5 tane Süper Lig takımının TRAORE'yi istedikleri doğru, soranlar oldu. TRAORE çok karakterli ve gelişimi açık. Ersun YANAL beni TRAORE konusunda aramadı" dedi.

Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.