Hakan KARATEPE’nin hayali ELAZIĞSPOR!..
18 Mayıs 2017 19:16
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Karşıyaka’da Teknik Sorumlu Atilla GÜNEŞ’in 1. Yardımcısı olan hemşehrimiz Hakan KARATEPE, hedefleri doğrultusunda ilerleyen süreçte Elazığspor’da da görev yapmak istediğini belirtti.
1979 İzmir doğumlu olmasına rağmen aslen Elazığlı olan Antrenör Hakan KARATEPE, televizyonumuz Kanal 23’e özel açıklamalarda bulundu.
Sezonu Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Karşıyaka’da Teknik Sorumlu Atilla GÜNEŞ’in 1. Yardımcısı olarak tamamlayan antrenör Hakan KARATEPE, görev verilmesi durumunda ilerleyen süreçte Elazığspor’da da çalışmak istediğini belirtti.
Aslen Elazığ Ağınlı olduğunu dile getiren genç teknik adamın antrenörlük kariyerinde; Karacabey Birlikspor, Sancaktepe Belediyespor, Ayvalıkgücü Belediyespor, 1920 Maraşspor ve Karşıyaka gibi ekipler bulunuyor.
Elazığspor’da görev yapmanın hedeflerinin ilk sırasında yer aldığını ve Elazığspor’u yakından takip ettiğini kaydeden Hakan KARATEPE, fırsat verilmesi durumunda memleketinde seve seve görev alabileceğini söyledi.
Şu an itibariyle A Lisans’a sahip olduğunu ifade eden genç teknik adam, Ocak Ayı’nda Pro-Lisans eğitimi alacağını da kaydederek genç yaşta Pro-Lisans sahibi olmanın kendisi için büyük avantaj olacağını söyledi.
Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.