ALTIPARMAK:“Mutlaka bir stoper alacağız”
06 Ağustos 2017 20:01
50.yıl kutlamaları kapsamında oynanan ve Elazığspor’un sahadan 3-1 galip ayrıldığı BB. Erzurumspor dostluk maçının ardından açıklama yapan Elazığspor Teknik Direktörü Mehmet ALTIPARMAK, müsabakanın yeni sezon öncesi önemli bir prova olduğunu ve mutlaka 1 stoper alacaklarını söyledi…

“Seyircilerimize neler yapabildiğimizi gösterdik!..”

50. Yıl Kutlamaları nedeniyle Cumartesi günü sahasında BB Erzurumspor2la dosluk maçında karşı karşıya gelen ve sahadan 3-2’lik skorla galibiyetle ayrılan Bordo-Beyazlı Temsilcimizde karşılaşma sonrası değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak çok iyi bir hazırlık döneminden sonra Erzurumspor’la karşılaştıkları belirterek, “Ligin şampiyonluğa oynayan en güçlü takımlarından birine karşı oynadık. Biz de çok iyi bir takımız. Çok iyi bir kamp dönemi geçirdik. Seyircilere iyi bir futbol izlettirmek istiyorduk. Altınordu maçı artık çok önemli bizim için. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Takım olarak hepsi mükemmel mücadele ettiler. Yaptığımız çok doğru şeyler var. Lig uzun bir maraton. Seyircilerimize neler yapabileceğimizi gösterdik. Tribünleri Altınordu maçında dolu görmek istiyoruz. Bu tür takımlara karşı neler yapabileceğimizi gösterdik. Önemli olan iyi futbol, 3 gollü galibiyetti” şeklinde konuştu.
“MUTLAKA BİR STOPER ALACAĞIZ”
Teknik Direktör Altıparmak açıklamalarını şöyle sürdürdü;
“Stoper ihtiyacımız var. Lokman’la daha önceden anlaşmıştık ama olmadı. Biz onu 15 gün bekledik ve başka bir stoper arayışı yapmıyorduk. Bundan sonra birkaç girişimimiz var. Mutlaka bir stoper alacağız. En acil stoper eksiğimiz var. Çalışmalarımız devam ediyor.”
“ÖNÜMÜZDE DAHA BİR HAFTA VAR”
“Lige %75 hazırız. Eksiklerimiz var. Geç katılan arkadaşlarımız oldu. Tatos, Lucio, Emre geç katılanlardan. Önümüzde daha bir hafta var. Antrenmanlarımız devam edecek. %25’i de kapatacağız. Milli takım arasından sonra tam takım olabiliriz diyebiliriz.”
“ÇOK GEREKİRSE GENÇLERİ OYNATIRIZ”
“Transfer tahtası açılmazsa gençlerle oynarız. Oyuna giren çıkan herkes oynayabilir. Çok gerekirse gençleri oynatırız. Kamp döneminde bugün olduğu gibi gençlere de şans verdim. Elazığspor çok büyük bir camiadır. Şehrin büyükleri inanılmaz destekler. Haftaya kadar bu sorunu da hallederiz.”
“ONUNLA ÖZEL İLGİLENİYORUM”
“Berk gerçekten kampı iyi kullandı. Berk kampın en iyilerinden biriydi. Kendisine şans verdik. Böyle devam edecek. Onunla özel ilgileniyorum. Onu çok şımartmayacağız. Bugün işini yaptı.” 

Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.