Gökmen YILDIRAN’ı unutmadık!...
09 Ağustos 2017 20:19
Elazığspor’da görev yaptığı sırada antrenmanda rahatsızlanarak hayatını kaybeden merhum Gökmen YILDIRAN, ölümünün 11. Yıl Dönümünde dualarla anıldı…

Türk futbolunun beyefendi kişiliği merhum Gökmen YILDIRAN, ölümünün 11. Yılında da unutulmadı.
Elazığspor’da görev yaptığı sırada antrenmanda rahatsızlanarak hayatını kaybeden merhum Gökmen YILDIRAN, ölümünün 11. Yıl Dönümünde dualarla anıldı.
9 Ağustos 2006 tarihinde Elazığspor’da forma giydiği dönemde ilimizde yapılan yeni sezon hazırlıkları esnasında antrenmanda rahatsızlanarak hayatını kaybeden Gökmen YILDIRAN, başta Elazığspor olmak üzere Türk futbol camiasını yasa boğmuştu.
Dürüstlüğü ve beyefendi kişiliği ile Türk futbolunun örnek isimlerinden biri olan Gökmen Yıldıran, Ankaragücü’nde başladığı profesyonel futbol yaşantısında Diyarbakırspor, Vanspor, Mobellaspor,Saran Keskinspor, Altay, Adanaspor, İstanbulspor ve son olarak da Elazığspor’da forma giymiş ve Milli Takım’da da çeşitli kademelerde görev yapmıştı. Merhumun vefat ettiği Elazığspor Tesisleri’ndeki antrenman sahasına Elazığspor Yönetimi tarafından “Gökmen YILDIRAN” İsmi verilmiş, ayrıca Elazığspor’un eski Başkanı ve Haluk ULUSOY Başkanlığı’ndaki Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa URHAN’ın girişimleri sonucu, Merhum Gökmen YILDIRAN’ın tek çocuğu Enes adına Bursa -Orhangazi’de bir ev satın alınarak, Federasyon tarafından YILDIRAN Ailesi’ne teslim edilmişti...
Henüz 28 yaşında, hayatının baharında aramızdan ayrılan Gökmen YILDIRAN’a Kanal23 Spor Servisi olarak bir kez daha Allah’tan rahmet, ailesine ve Elazığspor camiasına başsağlığı diliyoruz.
 

Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.