Önce Sezgin, sonra DIARRA!..
06 Eylül 2017 19:35
Prensip anlaşmasına vardığı Sakaryasporlu Sezgin COŞKUN ile 1 yıllık sözleşme imzalayan Elazığspor, sürpriz bir kararla sözleşmesi sona eren Lamine DIARRA’yı da ilimize getirdi.
 Transfer döneminin bitimine sayılı saatler kala Elazığspor’da bombalar peş peşe patladı.
Uzun bir süreden buyana görüşme halinde olduğu ve prensip anlaşmasına vardığı Sakaryasporlu stoper Sezgin COŞKUN’u dün ilimize getirerek masaya oturan Bordo-Beyazlı temsilcimiz, tecrübeli futbolcu ile 1 yıllık resmi sözleşme imzaladı.
Dün akşam Elazığspor Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde Asbaşkan Osman ALTUNGÖK’ün yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf DEMİRTAŞ da hazır bulundu.
Öte yandan Sezgin COŞKUN ile birlikte transferi kapatacağı açıklanan Elazığspor’da sürpriz bir gelişme daha yaşandı.
Geçtiğimiz sezonun 2. Yarısında takıma dâhil olan ve sezonun sona ermesiyle birlikte sözleşme yenilenmeyen golcü futbolcu Lamine DIARRA, transfer komitesinin daveti üzerine bu sabah ilimize geldi.
Ayağının tozuyla sağlık kontrolünden geçirilen tecrübeli golcü, daha sonra Elazığspor tesislerine geçti.
Burada transfer komitesi ile bir araya gelen Lamine DIARRA ile yapılan görüşmede her konuda anlaşma sağlandığı öğrenilirken, DIARRA ile ilerleyen saatlerde 1 yıllık resmi sözleşme imzalanacağı bildirildi.
Öte yandan DIARRA’yı da kadrosuna katan Elazığspor, 8 Eylül’de sona erecek olan 1. Transfer Dönemi öncesinde, transfer çalışmalarını tamamlamış oldu.

Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.