Kupa'da rakip Sancaktepe!..
07 Eylül 2017 18:55
Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Tur kuraları, İstanbul’da çekildi. Buna göre İstanbul temsilcisi Sancaktepe Belediyespor ile eşleşen Elazığspor, rakibiyle deplasmanda karşılaşacak.
 Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Kura çekimi bugün İstanbul’da gerçekleştirildi.
Saat 15.00’de Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda yapılan kura çekimine Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör Kurul Başkanı Ali DÜŞMEZ, Genel Sekreter Yardımcısı Özcan ŞEPİK, Maç Planlama Müdürü Besim YALÇIN ile kulüp temsilcileri katıldı.
Fikstür çekimine seri başı takımlar arasında katılan Elazığspor, 3. Tur’da TFF 2. Lig ekiplerinden Sancaktepe Belediyespor ile eşleşirken, Bordo-Beyazlı ekibimiz İstanbul temsilcisi rakibiyle deplasmanda karşılaşacak.
Kupanın 3. Turu’nda 2. Tur müsabakaları sonucu rakiplerini eleyen 33, Süper Lig'den 5, TFF 1. Lig'de yer alan 18 ile TFF 2. Lig'de yer alan 36 olmak üzere toplam 92 takım mücadele edecek.
3. tur maçları 19, 20 ve 21 Eylül 2017 tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak. Karşılaşmalar sonucunda tur atlayan 46 takımla birlikte Süper Lig'den 8 takım daha eklenecek ve toplam 54 takım; 4. Tur'da mücadele etmeye hak kazanacak.
Sancaktepe Belediyespor ile Elazığspor arasında oynanacak olan müsabakanın günü ve başlama saati ilerleyen günlerde açıklanacak.


Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.