Aydemir, adaylığını açıkladı
11 Ekim 2017 15:41
Geçmiş yıllarda Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığını yürüten Nizamettin Aydemir, yeni dönem için başkanlığa aday oldu.

Geçmiş yıllarda Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığını yürüten Nizamettin Aydemir, yeni dönem için başkanlığa aday oldu.

Aydemir, düzenlediği basın toplantısında, 8 yıl boyunca gece gündüz demeden berber ve kuaför esnafıyla birlikte yönettikleri Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına yeniden aday olduğunu duyurdu.

Aydemir, şu ifadelere yer verdi: “Bildiğiniz gibi 2007 yılında yapılan görevlendirmeyle oda başkanlığına getirilmiş, 2010 yılında yapılan seçimlerde kıymetli esnaflarımızın teveccüh göstermesiyle göreve tekrar seçilmiştim.

4 yıllık oda başkanlığımın ardından 2014 yılında yapılan seçimlerde görevi Nizamettin Türkoğlu kardeşim devraldı. Demokratik yönetimlerde seçim her zaman en uygun yöntem olmuştur. Bizler de esnaflarımızın kararına her dönem saygı duyarak görevi bu kardeşimize borçsuz bir şekilde devrettik. Aradan geçen yaklaşık 4 yıllık sürenin ardından esnaflarımızın bizlere gösterdiği yakın ilgi ve alaka bizleri yeniden aday olmaya sevk etmiştir. Ben buradan esnaflarımıza ayrıca teşekkür ediyorum.

Bizler görev yaptığımız süre içerisinde esnaflarımızın menfaatini her zaman ön planda tuttuk ve bu doğrultuda çalışmalar yaptık. Odamızı en üst seviyede temsil etme adına girişimlerde bulunduk ve haksız kazancın önüne geçmeye gayret gösterdik.

Bu sebeple yaptığımız hizmetlere kaldığımız yerden devam edebilmek için 2018 yılında yapılacak Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına aday olduğumu açıklamak istiyorum.

Yapılacak seçimlerde aday olacak kardeşlerimize başarılar diliyor, seçimlerin odamıza, esnaflarımıza ve tüm Elazığ’ımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Günışığı Haber Merkezi

Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.