Elazığspor'a jeneratör jesti!..
11 Ekim 2017 19:00
İlimizde faaliyet göstermeye başlayan Karataşsan Enrji, kurumsal olarak ilk jenratör firması olma özelliğini taşıyor. Açılışı bugün yapılan firma, elektirik kesintisi yaşayan Elazığspor Kulübü’ne jenaratör hediye ederek büyük takdir topladı.
İlimizdeki ilk kurumsal jeneratör firması olan Karataşsan Enrji’nin açılışı, Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ ve Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ’ın da katılımıyla Ali Rıza SEPTİOĞLU Bulvarı’nda gerçekleştirildi.
Karataşsan Enerji ile ilgili bilgiler veren Yön. Kur. Başkanı Gencay KARATAŞ, Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli Bölge Bayisi olduklarını kaydederek, isteğe bağlı her türlü jeneratöre sahip olduklarını belirtti.
Açılışa katılan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ, firmanın henüz açılış kurdelesini kesmeden Elazığspor’a jeneratör hediye ettiğini kaydederek “Elazığspor’un enerjisi bitmez” dedi.
Daha sonra ise açılış kurdelesi kesildi.
Firma yetkilileri, mikrofonlarımıza yaptıkları değerlendirmede, hediye ettikleri jeneratörün Elazığspor’a hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Daima yanlarındayız” dediler.
Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.