Karataşsan Enerji hizmete açıldı
12 Ekim 2017 15:59
KJ Power Jeneratörleri Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli bölge bayii Karataşsan Enerji, Elazığ'da Sanayi Mahallesi Ali Rıza Septioğlu Bulvarında hizmete açıldı. açıldı.

Elazığ'da ilk kurumsal Jeneratör firması olan Karataşsan Enerji, Elazığ'da Sanayi Mahallesi Ali Rıza Septioğlu Bulvarında hizmete açıldı. Açılışa  Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ETSO Başkanı İdris Alan, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Elazığspor Başkanı Sedat Karataş ve birçok davetli katıldı. 

Karataşsan Enerji ile ilgili bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Gencay Karataş, Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli bölge bayisi olduklarını belirterek her türlü Jeneratöre sahip olduklarını kaydetti. 

Elazığ'a daha güzel hizmet vermeyi hedeflediklerini belirten Gencay Karataş, "Elazığ için hizmete geldik. Elazığ'a büyük bir yatırım olarak düşünüyoruz. Elazığ'da jeneratör anlamında çok gerideyiz. İnşallah daha güzel bir hizmet ve daha güzel bir servis anlayışıyla hizmet sunacağız. İsteğe göre elimizde her türlü jeneratörlerimiz var. Jeneratör günümüzde ihtiyaç haline geldi. Gerek özel sektör gerekse kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü jeneratör mevcut. Evde kullanılabilecek Jeneratörlerimiz de mevcuttur" dedi. 

Açılışa katılan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise yaptığı konuşmada, firmanın Elazısğpor'a jeneratör hediye ettiğini kaydederek, "Elazığsporun enerjisi bitmez. Dolayısıyla Elazığspor sevdalıları da bitmez. Elazığspor'un enerjisini kesmek ve enerjisini bitirmek isteyenlere de en güzel bir cevaptır" dedi. 

Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.