Elazığspor İstanbul'da
12 Ekim 2017 16:33
Ümraniyespor Maçı hazırlıklarının ilimizdeki etabını tamamlayan Elazığspor, saat 13.40’da özel bir havayoluna ait uçak ile İstanbul’a gitti.
 TFF 1. Lig’in 8.Haftasında Cumartesi günü deplasmanda Ümraniyespor ile zorlu bir mücadeleye çıkacak olan Elazığspor, bu maçın hazırlıklarının ilimizdeki etabını tamamladı.
İlimizdeki son antrenmanını, saat 10.00’da 5’e 2 pas ve duran top çalışmalarıyla tamamlayan Bordo-Beyazlı ekibimiz,  daha sonra saat 13.40’da İstanbul’a uçtu.
Teknik Direktör Mehmet ALTIPARMAK tarafından Ümraniyespor Maçı çin kafileye dahil edilen 23 futbolcu şu isimlerden oluşuyor;
Soner ŞAHİN, Ahmet Sabri FENER, Ahmet DOĞAN, Onur GÜNEY, Murat KAYALI, Mehmet YİĞİT, Adem ALKAŞİ, TOM, Ahmet ARAS, Sezgin COŞKUN, Andreas TATOS, Jeffrey SARPONG, Lucio MARANHAO, Elmar BJARNASON, Erman BULUCU, Serkan KURTULUŞ, Kadir BEKMEZCİ, Eren ÇİNKILINÇ, Mertan Caner ÖZTÜRK, Emre ÖZTÜRK, Berk YILDIZ, Alpaslan ÖZTÜRK ve Ali Fırat OKUR.
Öğlen sonu İstanbul’a inen ve konaklayacağı otelde dinlenmeye çekilen Elazığspor, Cuma günü saat 15.00’de Kartalspor Tesisleri’nde yapılacak olan son çalışmanın ardından hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek ve maç saatini beklemeye başlayacak.


Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.