Futbolculara para dopingi!..
02 Aralık 2017 15:34
Elazığspor’da Adana Demirspor Maçı öncesi yapılan ödemeler futbolcuların yüzünü güldürdü. Televizyonumuzda yayınlanan Söz Futbol Programı’na bağlanarak Antalya Kampı’nı değerlendiren Başkan Sedat KARATAŞ, transferlerle alakalı da önemli bilgiler verdi.
 Elazığspor’da Pazar günü deplasmanda oynanacak olan Adana Demirspor Maçı öncesi bugün Antalya Kampı’nda futbolculara ödeme yapıldı. Zorlu maç öncesinde yapılan ödeme futbolcuların yüzünü güldürürken, bu durumun Adana Demirspor Maçı’na olumlu yansıması bekleniyor.
Televizyonumuzda yayınlanan Söz Futbol programına telefonla bağlanan Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ, Salı günü başlayan Antalya kampı ile ilgili bilgiler verirken, şu an için morallerin yerinde olduğunu ve futbolculara bugün itibariyle bir kısım ödeme yaptıklarını söyledi.
Söz Futbol Programı’nda yaklaşan ara transfer dönemi ile ilgili bilgiler de veren başkan Sedat KARATAŞ, 3 veya 4 takviye yapacaklarını ve bu doğrultuda Pazartesi gününden buyana çalışmalara başladıklarını kaydetti.
Yapılacak olan transferlerde yerli-yabancı ve mevkilerle ilgili bilgi vermekten kaçınan Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ, Ocak Ayı itibariyle Lamine DİARRA’nın da Elazığspor’un sözleşmeli futbolcusu olacağını ve DIARRA’nın takıma katkı sağlayacağına inandığını belirtti.

Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.