ARIN: "Elazığspor'un eksik yönleri var"
06 Aralık 2017 18:16
Adanaspor Altyapı Sorumlusu Eyüp ARIN, Elazığspor’un eksik yönlerinin olduğunu ve rakiplerini bu bölgelerden vuracaklarını belirtti.
 Cumartesi  günü sahasında Elazığspor’u konuk edecek olan Adanaspor, Kemal KILIÇ’ın istifasının ardından hazırlıklarına Gençlik Gelişim Sorumlusu Eyüp ARIN nezaretinde devam ediyor.
Elazığspor Maçı’na yönelik değerlendirmelerde bulunan Eyüp ARIN, Elazığspor’un ligin iyi takımlarından biri olduğunu belirtti.
Elazığspor’u iyi bir birliktelik sağlayan, bir arada oynamayı başarabilen bir takım olarak nitelendiren ARIN,  “İnişli çıkışlı bir grafik sergiliyorlar. Eksik bölgeleri var. Onların iyi yönlerini kapatıp eksik bölgelerinden vurmaya çalışacağız. Bekleyerek oynayacağız. Sabırlı ve arzulu oyunumuzu sahaya yansıtacağız”dedi.
Oyuncularıyla yaptığı toplantıda onlara seçenekler sunduğunu ve zor bir viraja girdiklerini kaydeden Adanaspor Altyapı Sorumlusu Eyüp ARIN,     ”Bizim için her maç çok önemli. Canla başla çalışacağız. Bu hafta DIDI cezası nedeniyle bizimle olamayacak. Hep söylüyorum Adanaspor takımı hedefi olan bir camiadır. Kim gelirse gelsin biz bu yolda emin adımlarla yürüyüp Adanaspor’u yaşatacağız.” dedi.
Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.