KALPAR, iddialı konuştu!..
07 Aralık 2017 18:38
Adanaspor Maçı’na yönelik değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Teknik Direktörü Hüseyin KALPAR, zoru kolaylaştırmanın kendi ellerinde olduğunu ifade ederek, Adanaspor Maçı’na mutlak galibiyet için çıkacaklarını söyledi…
 Cumartesi günü deplasmanda Adanaspor ile karşılaşacak olan Elazığspor’da, zorlu maçın hazırlıkları Antalya’da devam ediyor.
Bordo-Beyazlı temsilcimizde, Adanaspor Maçı öncesinde Kırmızı Kart cezalısı Ahmet ARAS ve sarı kart cezalısı olan Soner ŞAHİN haricinde eksik ya da cezalı futbolcu bulunmuyor.
Adanaspor Maç’ına yönelik değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Teknik Direktörü Hüseyin KALPAR, “Çalışmalarımızı iki haftadır Antalya’da devam ettiriyoruz. Adana Demirspor Maçı’nda 2-0’ın ardından maçın 2-2 bitmesi gerçekten bizleri çok üzdü. Galibiyeti kaçıran taraf bizdik. Bu hafta yine Adana deplasmanına gidiyoruz. İnşallah iyi bir sonuçla oradan döneriz. Zoru kolaylaştırmak bizim elimizde. İnşallah güzel bir skorla Adana’dan ayrılırız” şeklinde konuştu.
Takımın başına geçtiği günden bu yana her hafta eksik futbolcular olduğuna dikkat çeken KALPAR, “Ahmet ARAS ve Soner ŞAHİN bu hafta cezası nedeniyle aramızda olamayacak. Kim oynarsa oynasın görevini en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Futbolcularıma güveniyorum. Hedefimiz Elazığ’ı en güzel yerlere taşımak” dedi.
Dış transfer çalışmaları hakkında bilgi vermenin şu aşamada takıma zarar vereceğini kaydeden Teknik Direktör KALPAR, henüz çalışmalara başladık dememiz için erken. Elazığ halkının başarı istediğinin farkındayız. Zamanı gelince transfer komitemizle oturup konuşuruz” ifadelerini kullandı.
 
Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.