İşte KALPAR'ın transfer listesi!..
24 Aralık 2017 17:32
Elazığspor’da Teknik Direktör Hüseyin KALPAR’ın yönetim kuruluna verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarına start verildi. Temsilcimizde önceliğin golcü transferi olacağı öğrenilirken, bunun yanı sıra stoper, sol bek ve sol açık pozisyonlarına da takviye yapılacağı bildirildi.

Sezonun ilk yarısını istediği yerde tamamlayamayan Bordo-Beyazlı ekibimizde, İstanbulspor Maçı’nın ardından Teknik Direktör Hüseyin KALPAR ile yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi.
Son haftalarda yaşadığı puan kayıplarının ardından şampiyonluk hedefinden uzaklaşan Elazığspor’da, yapılacak takviyelerle zirveye yeniden ortak olmanın planları yapılıyor.
Bu doğrultuda transfer listesini yönetim kuruluna sunan Teknik Direktör Hüseyin KALPAR’ın, golcü transferi öncelikli olmak üzere toplamda 4 mevki için takviye istediği öğrenildi.
Alınan bilgilere göre 2. Yarıda gol yollarında sıkıntı yaşamak istemeyen Bordo-Beyazlı ekibimizin, kaliteli bir yabancı golcüyü kadrosuna katmak için çalışmalara başladığı ve temaslarına yurt dışında devam ettiği bildirildi.
Öte yandan Teknik Direktör Hüseyin KALPAR’ın golcü transferinin yanı sıra; Stoper, sol bek ve sol açık pozisyonları için de takviye istediği ve bu konuda yönetim kurulu ile fikir birliğine varıldığı öğrenildi.
Yeni transferleri Antalya kampına yetiştirmek isteyen Elazığspor transfer komitesinin, vakit kaybetmeden çalışmalarına hız verdiği ve bu konuda ilerleyen günlerde somut adımlar atılacağı haber merkezimize gelen bilgiler arasında.

Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.