Canberk ile anlaşma tamam ama…
09 Ocak 2018 18:05
Transfer çalışmalarına devam eden Elazığspor, bonservisi Göztepe’de bulunan Giresunsporlu sol bek Canberk DİLAVER ile anlaşma sağlasa da Giresunspor’un istediği bonservis ücreti şimdilik bu transferin önünü tıkadı.
Ara Transfer Dönemi’ni oldukça hareketli geçiren Elazığspor, bonservisi Göztepe’de bulunan Giresunsporlu sol bek Canberk DİLAVER ile prensip anlaşmasına vardı.
24 yaşındaki başarılı futbolcuyu kadrosuna katmak için yoğun bir çaba sarfeden Bordo-Beyazlı ekibimiz, Giresunspor’un istediği bonservis ücreti nedeniyle şimdilik bu transferi beklemeye aldı.
Alınan bilgilere göre, sezon başında Göztepe’den kiralık olarak Giresunspor’a transfer olan Canberk DİLAVER, ilk yarının sona ermesinin ardından Karadeniz temsilcisinin yollarını ayırma kararı almasının ardından Giresunspor’dan ayrıldı.
Ancak Giresunspor’un bu karara rağmen Canberk için bir serbest kalma ücreti belirlediği ve Canberk’e bu  parayı getirememesi durumunda transfer izni vermeyeceği bildirildi.
Giresunspor’un Canberk’ten istediği ücret şimdilik bu transferin önünü tıkarken, Caneberk DİLAVER ve Giresunspor ile görüşmelerine devam eden Elazığspor, birkaç gün içerisinde olumlu bir netice almayı umut ediyor.
1993 Samsun doğumlu olan 24 yaşındaki başarılı futbolcu, sezonun ilk yarısında Giresunspor’da 4 lig, 3 de kupa olmak üzere toplam 7 resmi maçta forma giydi.

Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.