MURRAY koptu geliyor!..
10 Ocak 2018 17:28
Elazığspor’un prensip anlaşmasına vardığı İskoç golcü Simon MURRAY, kulübüne rest çekti. Kulübünün istediği bonservis bedeli nedeniyle transferi zora giren MURRAY, “Elazığspor’a gitmeme izin vermezseniz futbolu bırakırım” tehdidinde bulundu.
Ara Transfer Dönemi’nin hareketli takımlarından Elazığspor’un geçtiğimiz hafta prensip anlaşması sağladığı İskoç golcü Simon MURRAY, kulübü Hibernian’e rest çekti.
Kulübü ile 1,5 yıl daha kontrarı bulunmasına karşın Elazığspor’un teklifini kabul eden Simon MURRAY, Hibernian’in Elazığspor’dan bonservis talep etmesi üzerine adeta gemileri yaktı.
Elazığspor’un bonservis bedeli ödemek istememesi sebebyle transferi beklemeye almasının ardından kulübüne rest çekerek “Eğer Elazığspor’a gitmeme izin vermezseniz futbolu bırakırım” diyen Simon MURRAY’ın, bu hamlesi üzerine transfer farklı bir boyut kazandı.
Elazığspor’un Simon MURRAY’ın kulübüne rest çekmesi üzerine bu transferde eli güçlenirken, MURRAY’ın sürekli olarak transfer komitesi ile temas halinde olduğu ve bonservis sorununu birkaç güne kadar çözüp Elazığspor’a imza atacağı bildirildi.


Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.