Gözler, KALDIRIM-YANILMAZ zirvesinde!..
17 Ocak 2018 19:29
Elazığspor’da yaşanan maddi sıkıntı devam ederken, kamuoyunun gözü-kulağı Vali Çetin Oktay KALDIRIM ve Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ’ın üzerinde. Perşembe günü yapılacak olan KALDIRIM-YANILMAZ görüşmesinden olumlu bir sonuç alınması bekleniyor.
 Sezonun 2. Yarısının başlamasına sayılı günler kala yaşadığı maddi sıkıntıları aşamayan Elazığspor’da, endişeli bekleyiş devam ediyor.
Başkan Sedat KARATAŞ’ın önceki gün Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ, dün ise Vali Çetin Oktay KALDIRIM ile yaptığı görüşmelerin ardından yaşanan sessizlik devam ederken, ilimiz spor kamuoyu ve taraftarlar, gözünü  Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ ve Vali Çetin Oktay KALDIRIM’a çevrilmiş durumda.
Alınan bilgilere göre, Elazığspor’da yaşanan maddi sorunun çözümü adına Vali Çetin Oktay KALDIRIM ve Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ’ın Perşembe günü bir araya gelecekleri öğrenildi.
Acil olarak, yaklaşık 5 Milyon TL gibi bir desteğe ihtiyaç duyan Bordo-Beyazlı ekibimizde, mevcut futbolcu alacakları, transfer tahtası ve FIFA’da bulunan dosyaların geciken taksitlerinin, beklenen bu destekle  ödenmesi planlanıyor.
Perşembe günü yapılacak olan Vali KALDIRIM ve Belediye Başkanı YANILMAZ arasındaki zirveden olumlu bir sonuç alınması beklenirken, transfer listesinde bulunan futbolculara da kaynak aktarılması durumunda ivedilikle imza attırılacağı haber merkezimize gelen bilgiler arasında.

Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.