Doruk Medya Grubu El Değişti
29 Ocak 2018 17:16
İşadamı İbrahim Taşel’in yönetim kurulu başkanı olduğu Doruk Medya el değiştirdi. Doruk Medyanın yeni sahibi HAR Holding sahibi Av. Burak Soylu oldu.

İşadamı İbrahim Taşel’in yönetim kurulu başkanı olduğu Doruk Medya el değiştirdi. Doruk Medyanın yeni sahibi HAR Holding sahibi Av. Burak Soylu oldu. 

Kanal23, Günışığı Gazetesi, Radyo Hazar, Radyo Kulüp, FM23 Radyosunu bünyesinde bulunduran Doruk Medyanın satışı amacıyla ön sözleşme imzalandı.

HAR Holding yönetim kurulu başkanı Av. Burak Soylu, konuyla ilgili yaptığı açılamada, şu ifadelere yer verdi: “Holding bünyesinde bulunan grup şirketlerinde turizm, inşaat, enerji ve bilişim yatırımlarının yanında Kanal23, Günışığı Gazetesi, Radyo Hazar, Radyo Kulüp, FM23 Radyosunun bünyesinde bulunduğu medya grubunun da satın alınarak holding bünyesine dahil edildi. Şirketlerimizde 40 yılı aşkın bir süredir Elazığ’a yaptığımız yatırımları, oluşturduğumuz istihdam alanını artırarak devam ettirmenin mutluluğunun yanında, Türkiye’nin 8. özel televizyonu olan Kanal23’ünde aralarında bulunduğu şehrimizin en büyük medya grubunu şirketimiz bünyesine katarak bu sektörde de hizmet edecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Kanal23 özelinde bu medya grubunu bir evlat yetiştirme hassasiyetle büyüten, emek veren, bugünlere getiren Elazığımızın gururu Final Eğitim Kurumları Yön. Kur. Başk. Sayın İbrahim Taşel’e hem bir Elazığlı olarak, hem bir yatırımcı olarak teşekkürü bir borç bilirim. Bundan sonraki süreçte de -bu zamana kadar olduğu gibi- belirleyeceğimiz yayın politikalarımızla ilkeli, şeffaf, tarafsız ve objektif olarak;  devletimizin, ülkemizin, Elazığımızın ve milletimizin menfaatlerini gözeten yayın sürecimiz devam edecek. Hem şirketimize hem de şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.