Berkehan BİÇER'e Milli davet!..
14 Şubat 2018 16:24
Altınordu forması giyen ilimizin Milli gururu Berkehan BİÇER, U-18 Milli Futbol Takımımızın 21-23 Şubat tarihlerinde Antalya'da Rusya ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosuna davet edildi.
U-18 Milli Takımımızın, Rusya ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu açıklandı.
Daha önce U-17 Milli takım formasını defalarca giyen ilimizin milli gururu Berkehan BİÇER, bu kez de U-18 Milli Takım kadrosuna davet edildi.
Geçen yıl U-17 Avrupa Şampiyonasında 3. Olarak büyük bir başarıya imza atan kadroda da yer alan Berkehan BİÇER, Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, U-18 Milli Takımımızın 21-23 Şubat tarihlerinde Antalya’da Rusya ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosuna davet edildi.
Türkiye ile Rusya U-18 Milli Takımları arasındaki hazırlık maçları, 21 ve 23 Şubat tarihlerinde saat 13.00’de Antalya  Belek Susesi Spor Kompleksi’nde oynanacak.
Elazığspor alt yapısından yetiştikten sonra 2015 yılında transfer olduğu Ege temsilcisi Altınordu’da, adından sıklıkla söz ettirerek Milli Takım’a yükselen Berkehan BİÇER, geleceğin yıldız adayları arasında gösteriliyor.
Güçlü fiziği, sürati ve hava toplarındaki hakimiyeti ile dikkat çeken Berkehan BİÇER, sıkılıkla attığı gollerle de takımına  hücum hattında da kaktı sağladı.
Geçtiğimiz sezon
Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da düzenlenen Cee CUP 2017 Turnuvasında Altınordu formasıyla mücadele ederek turnuvanın en iyi stoperi seçilen Elazığ’ın milli gururu Berkehan BİÇER’e, Rusya ile oynanacak olan hazırlık maçlarında başarılar diliyoruz.

 
Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.