Elazığspor'da Orhan ŞAM şoku!..
12 Mart 2018 19:18
Gaziantepspor Maçı hazırlıklarına start veren Tetiş Yapı Elazığspor’da, MR’ı çekilen Orhan ŞAM’ın 3 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi
Tetiş Yapı Elazığspor’da Gaziantepspor Maçı hazırlıkları başladı.
Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü’ne son dakika golüyle mağlup olan Bordo-Beyazlı ekibimizde, artık bu maç unutulurken, teknik heyet ve futbolcular tüm konsantrelerini Cumartesi günü deplasmanda oynanacak olan Gaziantespor Maçı’na verdiler.
Küme düşmesi kesinleşmesine rağmen geride bıraktığımız haftada Samsunspor’u mağlup eden Gaziantepspor’u asla küçümsmeyi düşünmeyen ve futbolcuların bu konuda çok dikkatli olmalarını isteyen Teknik Direktör Hüseyin KALPAR, kağıt üzerinde kolay gibi görünen deplasmanda sürpriz yaşamak istemiyor.
Bu doğrultuda günü tek çalışma yaparak tamamlayan Elazığspor’da, saat 13.00’de gerçekleştirilen antrenmanda, yenileme çalışmasına yer verildi.
Gazişehir Maçı’nda sakatlanan ve çekilen MR neticesinde yaklaşık 3 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenilen Orhan ŞAM ve ağrıları bulunan Alpslan dışında tüm futbolcuların hazır bulunduğu antrenmanda, Elmar BJARNASON ise takımdan ayrı çalıştı.
Tetiş Yapı Elazığspor’da, Salı günü yapılacak olan tek çalışma ile hazırlıklar devam edecek.
Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.