Gaziantepspor’da şok gelişme!..
13 Mart 2018 19:15
Cumartesi günü sahasında Tetiş Yapı Elazığspor’u konuk edecek olan Gaziantepspor'da 8 futbolcu daha kadro dışı bırakıldı.

Spor Toto 1. Loig’in 28. Haftasında Cumartesi günü sahasında Tetiş Yapı Elazığspor’u konuk edecek olan Gaziantepspor’da, Teknik Direktörü Oktay Derelioğlu, göreve devam kararı aldıktan sonra takım içerisinde huzursuzluk veren ve keyfi davranışlar içinde bulunduğunu ileri sürdüğü 8 futbolcuyu daha kadro dışı bıraktı.

Böylece daha önce 6 futbolcunun kadro dışı kalmasıyla birlikte sayı 14'e yükseldi.
Bu önemli gelişme ile ilgili açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Oktay DERELİOĞLU, "Kimse Gaziantepspor’dan üstün değil. Bu çocuklar ellerine geçen fırsatı ellerinin tersiyle itiyorlar. Futbol dışı işlerin peşine düşmüşler. Uyardık ama fayda etmedi. Bunların yerine başka gençlere şans vereceğim “dedi.

Gaziantepspor'da daha önce, Serhan YILMAZ, Zeki SİNANOĞLU, Harun Enes NURAL, Hasan GENÇ, İbrahim Halil KESER ve Adnan KARABULUT kadro dışı bırakılırken, bu isimlere ilave olarak  Oktay DERELİOĞLU; İlker GÜNASLAN, Müslüm TALŞİK, Hüseyin POLAT, Yusuf ERDEM, Sait ÜZÜMCÜ, Emirhan ÖZYAŞAR, Mustafa NACAR ve Halil İbrahim FISTIKÇI’yı da Tetiş Yapı Elazığspor Maçı öncesinde kadro dışı bıraktı.

Bu haber, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.