Elazığ’da Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “İnsan İlişkileri ve Eğitimde Güven” Semineri düzenlendi.

İlimden İrfana Şehir Konuşmaları programı kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen, Helal Finans Derneği (HEFİAD) ve BİREVİM’in katkı sunduğu seminerde, Dr. İbrahim Zeyd Gerçik, eğitim yöneticileri ve öğretmenler ile bir araya geldi.

 

 

Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, BİREVİM Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, eğitim yöneticileri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

 

 

HEFİAD Genel Başkanı Mehmet Gürdaş’ın giriş konuşması ile başlayan programda eğitim yöneticilerine hitap eden Müdür Gürtürk; İnsanı odağına alan 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında öğretmen ve yöneticilerin kendilerini yenilemeleri, gelişen ve güncellenen teknolojik yeniliklere açık olmaları gerektiğini ifade etti. Gürtürk, her şeyin güven duymakla başlayacağını ifade ederek, okul-veli, öğretmen öğrenci ilişkilerinin güvenle sağlanabileceğini söyleyerek, Dr. İbrahim Zeyd Gerçik’e seminer programına katılımından dolayı, HEFİAD ve BİREVİM’e de katkılarından dolayı teşekkür etti.

Program, Dr. İbrahim Zeyd Gerçik’in eğitim yöneticisi ve öğretmenlere verdiği “İnsan İlişkileri ve Eğitimde Güven İnşası” semineri ile son buldu.

Haber: Neriman Akbaş