• Dolar
  6.8659
 • Euro
  7.7625
 • G. Altın
  399.97
 • T. Altın
  2713.4

Elazığ’da Park 23 AVM’de yaklaşık on gün hizmet verecek olan Simya Okulları, Marmara Eğitim Kurumları, Kapsam Kariyer Eğitim Merkezi ve İstanbul Aydın Üniversitesi’nin uzman kadroları kısa bir sürede binlerce öğrencenin geleceğini etkileyen tercih konusunda bilgilendirmeler yapılıyor.

DAĞTEKİN: “GÖSTERİLEN İLGİ VE YOĞUNLUK BAŞARIMIZDANDIR”

Yoğun bir katılım ile devam eden tercih haftası ve tanıtım etkinliklerine öğrenciler ve veliler yoğun ilgi gösteriyor. Alanında uzman rehber kadroların yönlendirmeleri ve bilgilendirmeleriyle öğrenciler geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Simya Okulları İlköğretim Okul Müdürü Ahmet Dağtekin: “ 18 Temmuz ile 28 Temmuz tarihleri arasında burada kıymetli öğrencilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çok yoğun bir talep ile karşılaşıyoruz. Aileler ve öğrencilere dair tüm soruları uzman öğretmenlerimiz ile istişare sonucu yardımcı oluyoruz. Simya Okulları olarak halkımızın kurumumuza göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı çok mutluyuz. Eğitime dair tüm konuların ele alınıp işlendiği tercih haftasında  öğrencilerimizin kesinlikle alanında uzman kadrolardan destek almalarını öneriyoruz. Gösterilen ilgi ve alaka başarılarımızın da bir ispatıdır” Dedi.

ELAZIĞ’IN İLK ÜCRETSİZ TEMATİK LİSESİ

Elazığ’ın ilk ücretsiz koleji olan Marmara Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Utku Doğan ise, “Etkinlik alanımız çok canlı. Eğitime destek veren kuruluşlar ile burada olmaktan çok mutluyuz. İlimizin protokol üyeleri, öğrenciler, ailelerin yoğun katılımları bizleri mutlu etti. Elazığ’a ilk tematik lisesi açmanın gururu ve ilgisi bizlerin ne kadar doğru bir yatırım yaptığımızın göstergesi. Kısa bir sürede Elazığ halkının kurumumuza göstermiş olduğu teveccüh için teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

 

ELAZIĞ’IN İLK BUTİK KURS MERKEZİYİZ

Öte yandan alanında başarıları ile söz ettiren Kapsam Kariyer Kurs Merkezi Müdürü Serhat Gülnaroğlu ise, “Tercih haftası kapsamında bizlerde burada olup öğrencilerimizle birlikte olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Elazığ’ın ilk butik kurs merkeziyiz. Eğim ve öğretime önem veren kurumumuz birebir eğitim ile öğrencilerimizin başarılarına başarı katmanının hedefleri içerisinde. Çok güzel bir katılım gerçekleşiyor.  28 Temmuz tarihine kadar da tüm öğrencileri bekliyoruz.” Dedi.