• Dolar
  6.9892
 • Euro
  8.237
 • G. Altın
  442.65
 • T. Altın
  3034.1

Elazığ Ülkü Ocakları Teşkilatı, Marmara Eğitim Kurumlarını Ziyaret Etti.

Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek, 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında faaliyetlerini proje okulu olarak sürdürecek olan Marmara Eğitim Kurumlarını ziyaret etti.  

 

 

Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek ve yönetim kurulu üyelerini  Marmara Eğitim Kurumları Müdürü Abdullah Gündüz karşıladı.

Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek ziyaret kapsamında yaptığı konuşmada:

 “Elazığ’ımıza böyle bir eğitim kurumunu kazandırdıklarından dolayı başta Abdullah hocam olmak üzere eğitim kurumumuza teşekkür ederiz. Bugün buraya ziyaretimizin amacı biz Ülkü Ocakları olarak gençlikle iç içe olduğumuz için eğitim alanında yapılan tüm çalışmaları önemsemekteyiz. Bu anlamda ilimiz içerisinde özel projeler kapsamında ilk olarak yapıldığı için ziyarette bulunmak istedik. Geçen hafta Genel Başkanımız Elâzığ ziyaretlerinde kendileri de hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Hem hediyemizi alıp hem hayırlı olsun demek istedik ve okulumuzu gezerek burada yeni eğitim öğretim yılına başlayacak öğrencilerimizin alacağı eğitim ortamını birebir görme şansına nail olduk. Gerçekten güzel bir ortam hazırlanmış burada. Elâzığ’ımızın eğitim anlamında büyük bir başarı elde edeceklerini gördük. Bu eğitim kurumumuzun önemli bir özelliği tamamen ücretsiz bir özel okul olması. Bu anlamda her zaman söyleriz. Gariban öğrencilerimizin özel okullarda okuma şansının sağlandığı bir yer olma fırsatıyla tüm öğrencilerimizin burada büyük bir başarı elde edeceğini düşünüyoruz. Bu yüzden kendilerine teşekkür ediyorum ve tekrar hayırlı olsun. Elazığ’ımız ciddi bir değer kazanmış oldu.” dedi.

 

 

Marmara Eğitim Kurumları Müdürü Abdullah Gündüz’de Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek:

 “2019-2020 yılında eğitime başlayacak olan Marmara Eğitim Kurumları’nı çok değerli dostumuz kıymetli arkadaşımız Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek ve teşkilatı ziyarette bulundu, kendilerine teşekkür ediyorum. Okulumuzla alakalı ziyaretlerinde kurumu, atölyelerimizi, laboratuvarlarımızı birlikte gezme imkanı bulduk. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. İlimizde yapacağı çalışmalarda bundan sonra kendisine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Daha sonra Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek, Abdullah Gündüz’e ziyaret anısı olarak  Kuran’ı Kerim hediye etti.