• Dolar
  7.872
 • Euro
  9.5292
 • G. Altın
  462.05
 • T. Altın
  3104.6

Misli.com 3. Lig 3. Grup’un 6. Haftası’nda deplasmanda İçel İdman Yurdu ile karşılaşacak olan Elazığ Karakoçan FK’nın deplasman giderlerini eski kulüp başkanı Ahmet Toprak üstlendi.

Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta başarılı bir ilerleyiş sürdüren ve ligin 6. haftasında İçel İdman Yurdu’na konuk olacak olan Elazığ Karakoçan’a Ahmet Toprak'tan jest geldi. Eski kulüp başkanı Toprak, takımın Mersin deplasmanı giderlerini karşılayarak yönetimi önemli bir haramadan kurtarmış oldu.

Deplasman giderlerini eski başkan Ahmet Toprak’ın karşıladığı Mavi-Beyazlı ekip, İçel İdman Yurdu ile Mersin Stadyumu’nda 29 Ekim Perşembe günü saat 19.00’da karşılaşacak.

 

Elazığ Karakoçan FK, resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla bir teşekkür mesajı yayımlayarak; "Kulübümüzün eski Başkanı Ahmet Toprak, Perşembe günü deplasmanda oynayacağımız İçel idman yurdu maçının tüm giderlerini karşılayacaktır. Deplasman giderlerini karşılayacak olan eski Kulüp Başkanımız Ahmet Toprak'a teşekkürlerimizi sunuyoruz" ifadelerini paylaştı.