• Dolar
  5.8889
 • Euro
  6.5321
 • G. Altın
  282.01
 • T. Altın
  1901.8

Elazığspor’da yaşanan sıkıntılar giderek ciddi boyutlara ulaşıyor. Gazişehir maçı öncesinde yapılan antrenmanda kaptan Mehmet Yiğit ile Elazığlı futbolcular Ömer Yıldız ve kaleci Ahmet Doğan’ın yumruk yumruğa kavga ettikleri öğrenildi.

Elazığspor’da sular bir türlü durulmuyor…
Maddi anlamda tam bir çıkmazın içerisinde olan ve ligde de bir türlü istenilen sonuçları alamayan Bordo-Beyazlı temsilcimizde, bu kez de Gazişehir Maçı öncesi antrenmanda kavga krizi yaşandı.
Alınan bilgilere göre geçtiğimiz Cuma günü yapılan taktik  çalışmada Kaptan Mehmet Yiğit ile Elazığlı futbolcular Ömer Yıldız ve Ahmet Doğan arasında yumruk yumruğa kavga meydana geldiği öğrenildi.
Haber merkezimize gelen bilgilere göre, kavganın teknik heyet ve diğer futbolcular tarafından güçlükle yatıştırıldığı öğrenildi.
Yaşanan bu kavganın ardından Takım Kaptanı Mehmet Yiğit’e yönetim kurulu tarafından izin verildiği ve Mehmet’in memleketi Gaziantep’e gittiği öğrenilirken, Ömer Yıldız ve Kaleci Ahmet Doğan’ın ise U-21 takımına gönderildikleri ve çalışmalarına altyapıda devam ettikleri bildirildi.
Bu arada Elazığspor Yönetim Kurulu’nun akşam saatlerinde gündemindeki konularla alakalı toplandığı ve toplantıda yaşanan kavga olayının da masaya yatırılacağı öğrenildi.
Yapılacak olan Yönetim Kurulu toplantısından nasıl bir karar çıkacağı ise merak konusu oldu.