• Dolar
  5.7639
 • Euro
  6.4007
 • G. Altın
  278.15
 • T. Altın
  1873.9

Önceki akşam televizyonumuzda yayınlanan Telefinal Programı’nda canlı yayın konuğu olan ve başkan adaylığını ilk kez Kanal 23’te açıklayan Selçuk Cengiz Öztürk, 9 eski kulüp başkanının da desteğini aldığını açıklayarak adaylığını yineledi.

Kayyum idaresinde bulunan Elazığspor’da önceki akşam Televizyonumuzda yayınlanan Telefinal Programı’nda canlı yayın konuğu olan ve başkan adaylığını ile kez Kanal 23’te açıklayan Selçuk Cengiz Öztürk, 9 eski kulüp başkanının da desteğini aldı.
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan Kayyum Yönetiminin güçlendirilerek sezonun tamamlanması teklifi sonrası nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olan Selçuk Cengiz Öztürk, başkan adaylığını yineleyerek geçmiş dönemlerde başkanlık yapmış olan 9 ismin de desteğini aldığını açıkladı.
Yönetim Kurulu listesini hazırlayan hatta Teknik Direktör Serhat Gülpınar’ı ilimize getirerek ön anlaşma bile sağlayan Başkan Adayı Selçuk Öztürk; Hayrettin Karamazı, Baki Aydın, Mehmet Güngör, Suat Öztürk, Akın Şatıroğlu, Bahri Turhan, Ali Cipli, Necati Erdem ve Mehmet Parlakyıldız gibi isimlerin de başkan adaylığına destek verdiğini belirtti.