Elazığspor Kulübü Başkanı Serkan Çayır Elazığspor’un zor günler geçirdiğini ve bu zor günlerde yıkım ihalelerinin Elazığspor’a gelir olarak verilmesinin kulüp adına umut verici olduğunu belirterek Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve il protokolüne teşekkürlerini iletti.

Elazığspor Kulübü Başkanı Serkan Çayır ‘’Bilindiği üzere zor günler geçiren şehrimizin marka değeri, sevdamız Elazığspor’umuza nefes olacak bir adım olan yıkım ihaleleri konusunda dün Elazığspor camiasını mutlu eden bir haber Ak Parti Elazığ Milletvekilimiz Sayın Metin Bulut tarafından kamuoyuyla paylaşılmıştır.
Yıkım ihalelerinden elde edilecek gelirin Elazığspor’a verileceğini beyan eden Ak Parti Elazığ Milletvekilimiz Sayın Metin Bulut, zor günler geçirdiğimiz bu günlerde bizlere moral olmuştur. Bu duyarlı davranışı sergileyerek bizleri mutlu eden vekilimiz Sayın Bulut’a, bu onayı verecek vekillerimize, Valimiz sayın Erkaya Yırık’a ve Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na şahsım, yönetim kurulum ve Elazığspor camiası adına şükranlarımı sunuyorum.’’ İfadelerini kullandı.