• Dolar
  7.4839
 • Euro
  9.0395
 • G. Altın
  442.09
 • T. Altın
  2999.2

Yapımına yakın zamanda başlanan Baskil ilçe Stadyumu, hummalı bir çalışma sonucunda maçlara hazır hale getirildi.

Baskil ilçesinde önemli bir eksiklik daha giderildi ve yapımı yakın bir zamanda başlayan Baskil İlçe Stadyumu, hummalı bir çalışma sonucunda maçlara hazır hale getirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Baskil İlçe Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, Baskil için çok önemli olan bu yatırımın ilçeye hayırlı olması temennisinde bulunarak, Bakanlık yetkilileri ve emeği geçen kurumlara teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ise yaptığı açıklamada, iki adet tribün, aydınlatma, soyunma odaları, skorboard ve çevre düzenlemesiyle kilitli parke işlerini elden geçirdiklerini aktararak, yapılan stadyumu sayesinde Baskil’de hem amatör takımlar hem de gençlerin daha rantabl antrenmanlar yapabileceğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

Stadyumun Baskil’e ve amatör takımlara hayırlı olmasını dileyen Eren, “Katkılarından dolayı da özellikle Gençlik ve Spor Bakanlığımıza, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn. Fuat Oktay beyin özel kalemi Tuncay Akkoyun beye, Milletvekillerimiz ve Elazığ Valiliğimize bize sunmuş olduğu katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum, dedi.