• Dolar
  6.6469
 • Euro
  7.2634
 • G. Altın
  344.41
 • T. Altın
  2155.8

Ümit Dohman ile yollarını ayıran Elazığ Belediyespor’da Teknik Direktör arayışları başladı. Gündemindeki isimleri değerlendirmeye alan Lacivert-Kırmızılı ekibimizde, yola Alaattin Tutaş ile devam etme seçeneği de masada duruyor.

Elazığ Belediyespor’da Ümit Dohman ile yolların ayrılmasının ardından yeni teknik direktörün kim olacağı sorusunun cevabı merakla bekleniyor.
Salı günü ilimizde toplanarak Fatsa Belediyespor maçı hazırlıklarına start verecek olan Elazığ Belediyespor’da haftanın ilk antrenmanı öncesi Yönetim Kurulu’nun radikal kararlar alacağı öğrenildi.
Alınan bilgilere göre alınan başarısız sonuçların ardından her ne kadar fatura teknik heyete kesilse de yönetim kurulu, asıl sıkıntının oyuncu grubundan kaynaklandığını düşünüyor.
Bu doğrultuda takım içerisinde huzursuzluk oluşturan bazı tecrübeli isimlerin kadro dışı bırakılıp takımla ilişiğinin kesilmesi beklenirken, bu konudaki son kararı Başkan Ahmet Toprak’ın vereceği bildirildi.
Takıma neşter vurmaya hazırlanan Başkan Toprak’ın daha sonra ise teknik direktör belirsizliğini ortadan kaldıracağı öğrenildi.
Edinilen bilgilere göre, gündemdeki isimleri değerlendirmeye alan ve yeni bir hata daha yapmak istemeyen Başkan Ahmet Toprak ve kurmaylarının, yola Sportif Direktör Alaattin Tutaş ile devam etme gibi bir seçeneği de masada tuttukları öğrenilirken, son kararın hafa içerisinde verileceği bildirildi.

Ceyhun Gül/Haber