• Dolar
  7.4839
 • Euro
  9.0395
 • G. Altın
  442.09
 • T. Altın
  2999.2

Birevim Elazığ İl Özel Spor Kulübü ile Medicalpark hastanesi arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Mustafa Alpay yaptığı açıklamada ‘’ bugün imzalayacağımız protokol ile birlikte takımımızın, teknik heyetimizin, sporcularımızın bu sene ki bütün sağlık ihtiyaçları medical park tarafından sponsorluk anlaşması gereğince sağlanacaktır. Bu seneki Avrupa da Elazığ’ı en iyi şekilde temsil etme hedefimize bu vesileyle katkı sunan Medicalpark ailesine teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Alpay’’Bu sene hedeflerimiz çok büyük ilimizi en iyi şekilde temsil etmek, ülkemizi en şekilde temsil etmek için yola çıktık. İlimiz deprem gördü ama inanıyorum ki takımımızın bu seneki kazanacağı başarılarla ilimizde insanlarımızın sporla buluşmaları ve onların sporla rehabilite olmalarını sağlayacağız. İmzalanan bu güzel protokolün Elazığ’ımıza hayırlı olmasını diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Medicalpark Genel Müdürü Dr. Mahmut Yıldız ‘’ Bugün burada Birevim Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol kulübü takımımızın sağlık protokolünü imzalamak için bulunuyoruz. Herkes için sağlık sloganıyla yola çıkan herkes sporun ve sporcunun yanında olma şiarıyla hareket eden bir grup olarak bizde Elazığ’ımızın göz bebeği olan kadın basketbol takımımızın üzerlerindeki yükü almak için bu anlaşmayı imzalıyoruz. Hem teknik heyetimiz hem de sporcularımız için gerek antrenman gerekse maç sırasındaki yaralanmalar ve rutin muayene hizmetlerini sunacağız.’’

Yıldız’’ il dışında deplasmanlarda da yine aynı şekilde bu hizmetlerimizi sürdüreceğimizi garanti ediyoruz. Böyle bir kadın basketbol takımının birinci ligde mücadele etmesi ve ülkemizi Avrupa da temsil etmesiyle gurur duyuyoruz. Bu şansı bize verdikleri için de yönetim kurulumuza teşekkür ediyoruz. ’’ ifadelerini kullandı.