• Dolar
  5.7639
 • Euro
  6.4007
 • G. Altın
  278.15
 • T. Altın
  1873.9

Elazığspor’un transfere engel borcunun kaldırılması yönündeki çalışmalar kapsamında İstanbul’a giden Kayyum Heyeti Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, alacaklı olan teknik direktör ve futbolculara alacaklarını erteleme çağrısında bulundu.

Ara Transfer Dönemi’nin bitimine 48 saatlik kısa bir zaman dilimi kalmasına rağmen henüz transfer engelini kaldıramayan Elazığspor’da kritik bekleyiş devam ediyor.
Mevcut kadrosunu kaybeden ve 2. Yarıdaki Adanaspor ile Boluspor maçlarına gençlerden oluşan kadrosuyla çıkan Bordo-Beyazlı temsilcimizde, transfer engelinin kaldırılması yönündeki çalışmalar kapsamında İstanbul’a giden Kayyum Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, Elazığspor’dan alacağı bulunan Teknik Direktör ve futbolculara yeni bir çağrıda bulundu.
Elazığspor’dan haklı fesih ile ayrılan futbolcular ve teknik adamlara seslenen Devecioğlu, Elazığspor’u yaşatmak için verdikleri onur mücadelesinin devam ettiğini söyledi.
Elazığspor’dan alacaklı olan kişilerin, bu zor günlerde Elazığspor’a yapacakları transfer engeli dosyaların çözülmesi ile ilgili katkıların çok anlamlı olacağını ifade eden Elazığspor Kayyum Başkanı Sebahattin Devecioğlu, “Elazığspor camiası bu desteğinizi hiç bir zaman unutmayacaktır. Elazığspor büyük kulüptür eski günlerine mutlaka bir gün dönecektir” ifadelerini kullandı.