• Dolar
  6.7788
 • Euro
  7.6688
 • G. Altın
  366.57
 • T. Altın
  2491.3

Elazığspor’da Erhan Altın’dan boşalan Teknik direktörlük görevine son olarak Afjet Afyonspor’u çalıştıran Serhat Gülpınar getirildi. Gülpınar ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlandı.

Elazığspor’da Teknik Direktör Erhan Altın ile yolların ayrılmasının ardından bu göreve Serhat Gülpınar getirildi.

Son olarak Afjet Afyonspor’u çalıştıran genç teknik adamın ilimize gelerek yönetim kuruluyla masaya oturduğu öğrenilirken yapılan görüşmeler neticesinde Serhat Gülpınar ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlandığı bildirildi.

Kariyerine Başakşehir Altyapısında başlayan ve daha sonra ise Bugsaşspor’u çalıştıran Serhat Gülpınar, son olarak ise Afjet Afyonspor’da görev yapmış ve takımını şampiyon yaparak Spor Toto 1. Lig’e taşımıştı.

Bugsaşspor’da maç başına 1,44 Afjet Afyonspor’da ise 1,62 puan ortalaması bulunan Serhat Gülpınar ile oldukça makul bir rakam anlaşma sağlandığı öğrenilirken, genç teknik adam ile Salı günü resmi sözleşme imzalanacağı bildirildi.

Hatırlanacağı üzere Serhat Gülpınar, Elazığspor’da Orhan Kaynak’ın istifası sonrasında Selçuk Öztürk’ün daveti üzerine ilimize gelmiş ancak ETSO Yönetimi tarafından bu isim kabul görmeyince göreve Erhan altın getirilmişti.