• Dolar
  6.8062
 • Euro
  7.4231
 • G. Altın
  377.86
 • T. Altın
  2155.8

Birevim Elazığspor’da Serhat Gülpınar’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna kimin oturacağı sorusu şimdilik belirsizliğini koruyor. Bazı isimlerle temasa geçen Başkan Selçuk Öztürk, takımı tecrübeli bir teknik adama emanet etmek istiyor.

Spor Toto 1. Lig’de son 4 haftaya girilirken kümede kalma mücadelesi veren Birevim Elazığspor’da Teknik Direktör belirsizliği devam ediyor.
Teknik Sorumlu Serhat Gülpınar’ın Osmanlıspor Maçı sonrası görevine son verilmesinin ardından olağanüstü toplanan ve durum değerlendirmesi yapan Elazığspor Yönetim Kurulu, kalan 4 maça yeni bir teknik direktörle çıkılması yönünde görüş birliğine vardı.
Bu gelişme üzerine harekete geçen Başkan Selçuk Öztürk’ün ilk olarak deneyimli teknik adam Yılmaz Vural ile temas kurduğu ancak Vural’ın Almanya’da bulunan eşinin rahatsızlığı nedeniyle teklifi geri çevirdiği öğrenildi.
Elazığspor’un gündemine Uğur Tütüneker ve Metin Diyadin gibi isimlerin de geldiği bildirilirken, yapılan ön görüşmelerde şu ana kadar anlaşma sağlanamadığı ifade edildi.
Sezonun Sportif Direktör Mustafa Aksu ile tamamlanması fikri de alternatif olarak masada dururken, Elazığspor’un yeni teknik direktörünün en geç Çarşamba gününe kadar belirleneceği haber merkezimize gelen bilgiler arasında.