• Dolar
  5.8136
 • Euro
  6.5521
 • G. Altın
  238.46
 • T. Altın
  1610.5

Elazığspor’a, iç saha maçları için deplasman yolu göründü. Yeni stadyuma kavuşmanın kulüp olarak heyecanını yaşadıklarını ifade eden Elazığspor kulüp başkanı İrfan Yumakgil, çevre illerdeki modern stadyumlarda oynama ihtimalinin olduğunu söylerken, konuyu vali ve belediye başkanı ile istişare edeceklerini belirtti…

İç saha maçları için Elazığspor’a deplasman yolu göründü...

Yeni Stadyuma kulüp olarak kavuşmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, çevre illerde maçlarını oynama ihtimallerinin olduğunu söyledi.
Yumakgil, "Kulüp olarak yeni bir stadyuma kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. İnşallah 2 sene içinde sezona hazırlanacak şekilde yapılması bizi heyecanlandırıyor. Şuanda kulübümüz iki türlü kötü durumda. Birincisi maddi olarak kötü durumdayız. İkincisi sportif başarı olarak 4 puanımız var. Alttan ikinci sıradayız. Bu bizi üzüyor. Ama çevre illerdeki stadlarda oynama bu şehire bir katkı sağlayabilir düşüncesindeyim. Tabi bunu geniş bir şekilde yönetim kurulunda, sayın valimizle, sayın belediye başkanımızla istişare edip karar vereceğiz.” dedi.