• Dolar
  5.8435
 • Euro
  6.5594
 • G. Altın
  238.61
 • T. Altın
  1610.5

Maddi anlamda tarihinin en kötü dönemlerinden biri yaşayan Elazığspor’a kaynak oluşturabilme adına şehrin önde gelen isimleri dün akşam Elazığspor Tesisleri’nde toplanırken, toplantının devamı ise bugün Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda sürdürüldü.

HABER: CEYHUN GÜL

İçerisinde bulunduğu maddi krizi bir türlü atlatamayan Tetiş Yapı Elazığspor için harekete geçen şehrin önde gelen isimleri, dün akşam Elazığspor Tesisleri’nde bir araya geldi.
Vali Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ve Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ile bazı yönetim kurulu üyelerinin de yer aldıkları toplantıda, Elazığspor için düşünülen projeler konuşuldu.
Elazığspor Kulübü’nün sezon sonuna kadar gerek teknik heyet ve futbolculara gerekse de yapacağı diğer ödemeler için oluşturulan takvimi inceleyen heyet, kısa-orta ve uzun vadede yapılabilecek kaynak aktarımlarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.
Öte yandan dün akşam geç saatlere kadar devam eden toplantının ikinci ayağı ise bugün Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.
Vali Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ve bazı işadamlarının da katıldığı toplantıdan da olumlu sonuçlar alınması bekleniyor.
Bu arada 4-7 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Elazığ Tanıtım Günleri’nde de Elazığspor için işadamlarıyla görüşmelerin devam edeceği haber merkezimize gelen bilgiler arasında.