• Dolar
  6.8288
 • Euro
  7.5985
 • G. Altın
  379.70
 • T. Altın
  2155.8

Elazığspor Tesisleri’nde düzenlenen törenle anlaşma sağlanan Serhat Gülpınar ile resmi sözleşme imzalandı.


Elazığspor’da Serhat Gülpınar dönemi resmen başladı.
Denizlispor Maçı sonrası görevine son verilen Erhan Altın’dan boşalan Teknik direktörlük görevi için dün ilimize gelerek takımla birlikte ilk antrenmanına çıkan Serhat Gülpınar, düzenlenen törenle resmi sözleşmeye imza attı.
Saat 15.30’da Elazığspor Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde Başkan Selçuk Öztürk ve Sportif Direktör Mustafa Aksu’nun yanı sıra yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.
Törende ilk olarak söz alan Başkan Selçuk Öztürk, hizmetlerinden dolayı Teknik Direktör Erhan Altın’a teşekkür ederken, Serhat Gülpınar’ın genç-dinamik ve ligi tanıyan bir teknik adam olduğunu aktardı. Gülpınar’a güvendiklerini ifade eden Öztürk, anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olması temennisinde bulunurken, Serhat Gülpınar’ın aynı zamanda takıma ağabeylik de yapacağını vurguladı.
Teknik Sorumlu Serhat Gülpınar ise yaptığı değerlendirmede kendilerine olan güveni boşa çıkarmayacaklarını ifade ederken, kümede kalma yolunda genel bir hesap yapmadığını ve sürece hafta hafta bakarak hedeflerine ulaşacaklarını söyledi.
Ekibiyle ilgili bilgiler veren Gülpınar, 1 Kaleci Antrenörü, 1 Kondisyoner ve 4 yardımcı antrenörünün yanı sıra Elazığlı hocalar İlhan Aydın ve Muammer Sürmeli’den de faydalanacaklarını söyledi.
Daha sonra ise imza törenine geçilirken, atılan karşılıklı imzalarla Elazığspor’da Serhat Gülpınar dönemi resmen başladı.