• Dolar
  5.7639
 • Euro
  6.4007
 • G. Altın
  278.15
 • T. Altın
  1873.9

Transferin bitimine 1 hafta kala Elazığspor’da yaşanan belirsizlik süreci devam ediyor. Transfer engeli ve yönetim oluşturma gibi konularda somut bir adım atılamaması camiada derin bir endişe oluşturdu.

Transferin bitimine sayılı günler kala Elazığspor için geri sayım devam ediyor.
İlk yarının sona ermesinin ardından kadrosu adeta eriyen ve futbolcularını birer birer kaybeden Bordo-Beyazlı ekibimizde, son olarak Teknik Direktör Orhan Kaynak’ın da istifa etmesi üzerine, camiada derin bir endişe oluştu.
31 Ocak’ta sona erecek olan Ara Transfer Dönemi öncesinde hem transfer engelinin kaldırılması hem de yeni bir yönetim oluşturulması gibi konularda somut bir ilerleme sağlanamazken, şu ana kadar yapılan görüşme ve toplantılardan da herhangi bir sonuç alınamadı.
28 Aralık tarihinden bu yana Kayyum idaresinde bulunan ve yapılan kongreden de bir sonuç alamayan Elazığspor, transfer engeli devam ettiği için Adanaspor’un ardından Boluspor Maçı’na da genç ağırlıklı kadrosuyla çıkacak.
Kayyum Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu’nun gerek transfer yasağının kaldırılması gerekse de yeni yönetim oluşturma noktasında çalışmalarının devam ettiği öğrenilirken, yeni bir kongre kararının ise süreçte yaşanacak olan gelişmelere göre alınacağı haber merkezimize gelen bilgiler arasında.