• Dolar
  8.0914
 • Euro
  9.5652
 • G. Altın
  495.01
 • T. Altın
  3338.3

Elazığspor’un kaderini belirleyecek olan ve günlerden bu yana merakla beklenen kritik toplantının, hafta içerisinde yapılması bekleniyor.

Elazığspor’un yaşadığı sıkıntılı süreçten kurtulması amacıyla planlanan kritik toplantının, hafta içerisinde yapılması bekleniyor.

Yeni sezon öncesinde transfer yasağı devam eden Elazığsporlu taraftarlar, takımları adına endişeli bir şekilde beklerken, gözler yapılacak olan kritik toplantıya çevrildi.

Alınan bilgilere göre, izinde olan İlimiz Valisi Erkaya Yırık’ın Pazartesi günü Elazığ’a döneceği ve ilimiz milletvekilleri ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın da katılımı ile hafta içerisinde detaylı bir toplantı yapılacağı öğrenildi.

 

 

Toplantıdan umutlu olduğunu dile getiren Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, yapılacak olan görüşmede başta transfer yasağının kaldırılması olmak üzere planlanan ödeme takviminin de ele alınacağını aktararak, Elazığspor’a kaynak oluşturmak için hazırladıkları projeleri de toplantıda masaya yatıracaklarını söyledi.