• Dolar
  5.8406
 • Euro
  6.5574
 • G. Altın
  238.74
 • T. Altın
  1610.5

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kanal 23’te yayınlanan Ajanda Programı'nda Elazığspor’a ilişkin açıklamalarda bulundu.

HABER: VEDAT YETİK

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kanal 23’te yayınlanan Ajanda Programı'nda Elazığspor’a ilişkin açıklamalarda bulundu.

Başkan Yanılmaz, Elazığspor'un şehrin önemli bir marka değeri olduğunu vurgulayarak, "Elazığspor, kalbimizde heyecanını hiç eksik etmeden yer aldı. Elazığspor bizim önemli bir marka değerimiz. Elazığspor için bugüne kadar yapılabileceklerin en iyisini yaptık. Yine yapmaya devam edeceğiz. Elbette imkanlar çerçevesinde olacak. O imkanları en iyi şekilde Elazığspor’a değerlendireceğiz. Bu mahiyette yönetimle proje geliştirme konusunda görüşüyoruz. Bir proje olduğu anda biz o projeyi Elazığspor’un lehine en iyi şekilde değerlendirip Elazığspor’a teslim edeceğiz. Elazığspor’la ilgili yapılacak olan  çalışmaların tek muhatabı belediye değil. Elazığspor bu şehrin bir marka değeri. Sadece belediyenin bir değeri değil. Şehrin bütün kesimlerinin, bütün sanayicinin, siyasilerin, taraftarların, tüccarın el birliği etmesi lazım. Güç birliği etmesi lazım. Bu çerçevede her kesimle görüşüyoruz. Birlikte hareket ederek nasıl bir sonuç alabilirizin görüşmelerini yapıyoruz. İnşallah olumlu sonuçlar alacağız.” şeklinde konuştu.