• Dolar
  5.7639
 • Euro
  6.4007
 • G. Altın
  278.15
 • T. Altın
  1873.9

Deplasmanda karşılaştığı Esenler Erokspor’a 7-0 mağlup olarak tarihinin en farklı yenilgisini alan Elaziz Belediyespor, Pazar günü ilimizde lider durumda bulunan Kırşehir Belediyespor’u ağırlayacak. Zorlu müsabaka TRT Kürdi ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Elaziz Belediyespor’da moraller bozuk…
Deplasmanda karşılaştığı Esenler Erokspor’a 7-0 mağlup olarak tarihinin en farklı yenilgisini alan Lacivert-Kırmızılı temsilcimizi, yine zorlu bir müsabaka bekliyor.
Sezonun 21. Haftasında 10 Şubat Pazar günü ilimizde lider durumda bulunan Kırşehir Belediyespor’u ağırlayacak olan Elaziz Belediyespor’da, bu önemli müsabakanın hazırlıkları devam ediyor.
Erokspor Maçı’nı unutan ve güçlü rakibi Kırşehir Belediyespor’u mağlup ederek yeni bir başlangıç yapmak isteyen Elaziz Belediyespor’da, bu bağlamda futbolcular günü tek çalışma yaparak tamamladılar.
Saat 13.00’de Gençlik Merkezi Sahası’nda yapılan antrenmanda Teknik-Taktik ağırlıklı çalışmalar üzerinde duruldu.
Teknik Direktör Alaattin Tutaş ve yardımcılarının kontrolünde yapılan antrenmana tüm futbolcuların katıldığı bildirildi.
Elaziz Belediyespor’da Çarşamba günü yapılacak olan çalışmalarla zorlu maçın hazırlıklarına devam edilecek.
Öte yandan 10 Şubat Pazar günü saat 13.00’de Gençlik Merkezi Sahası’nda oynanacak olan Elaziz Belediyespor-Kırşehir Belediyespor müsabakası, TRT Kürdi ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.
Müsabaka güvenlik gerekçesiyle seyircisiz oynanacak.