• Dolar
  6.9892
 • Euro
  8.237
 • G. Altın
  442.65
 • T. Altın
  3034.1

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ile Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, TFF Malatya Bölge Müdürü Fahrettin Eserdi’yi makamında ziyaret ederek, Gençlik Merkezi Sahasıyla ilgili görüş bildirdiler.

Profesyonel futbol kulüplerimiz Elazığspor ve Elazığ Belediyespor’un yeni sezonda iç saha maçlarını Gençlik Merkezi Sahası’nda oynamaları için girişimlerine devam eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ile Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, TFF Malatya Bölge Müdürü Fahrettin Eserdi’yi makamında ziyaret ettiler.

Bölge Müdürü Eserdi ile yapılan görüşmenin olumlu geçtiği öğrenilirken,  bir aksilik yaşanması durumunda Gençlik Merkezi Sahası’nın yeni sezona yetişeceği bildirildi.

Gençlik Merkezi Sahası için güvenlik sertifikası alınması gerektiği ve eksiklerin de giderilmesi ile birlikte TFF’ye başvuru yapılacağı öğrenilirken, zemin konusunda ise çalışmaların Salı günü başlaması planlanıyor.

TFF’nin onay vermesi durumunda, Doğukent’te yapılması planlanan ve 110 günde teslim edilecek olan Butik Stadyum tamamlanana kadar her iki profesyonel kulübümüz, iç saha maçlarını Gençlik Merkezi Sahası’nda oynayacak.