• Dolar
  5.8889
 • Euro
  6.5321
 • G. Altın
  282.01
 • T. Altın
  1901.8

Elazığspor maçı öncesi teknik direktör Yalçın Koşukavak ile yollarını ayıran Gazişehir Futbol Kulübü, bu göreve geçtiğimiz sezon Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor ile şampiyonluk sevinci yaşayan Mehmet Altpramak getirildi.

Gazişehir Futbol Kulübü’nde Mehmet Altıparmak dönemi…

Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden Gazişehir Futbol Kulübü’nde Teknik Direktörlük görevine Mehmet Altıparmak getirildi.

Teknik Direktör Yalçın Koşukavak ile yollarını ayıran ve geçtiğimiz hafta ilimizde oynanan Elazığspor Maçı’na yardımcı antrenör mustafa aksoy nezaretinde çıkan Güneydoğu temsilcisi, takımın başına Mehmet Altıparmak’ı getirdi.

İlk olarak gündemine Ümit Özat’ı alan ancak daha sonra Mehmet Altıparmak ismi üzerinde karar kılan Gazişehir Futbol Kulübü, başarılı teknik adam ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz sezona Elazığspor ile başlayan ancak 8. Hafta sonunda görevine son verilen Mehmet Altıparmak, hatırlanacağı üzere Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor ile anlaşmış ve sezon sonunda takımını şampiyon yaparak Süper Lig’e taşımıştı.

Yeni sezona da Süper Lig’de Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor ile başlayan Mehmet Altıparmak, ligin 6. Haftası sonunda karşılıklı olarak yollarını ayırmıştı.