• Dolar
  5.7651
 • Euro
  6.5229
 • G. Altın
  243.37
 • T. Altın
  1640.8

Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto 1. Lig’in 5. haftasındaki Gençlerbirliği-Tetiş Yapı Elazığspor karşılaşmasının, her iki kulübün de onayını alarak Eskişehir’de oynanmasını kararlaştırdı.

Spor Toto 1. Lig’in 5. Haftasında Başkent’te oynanması gereken ancak Osmanlı Stadyumu zemininin müsabaka oynamaya elverişsiz durumda bulunması sebebiyle stadyum bilgileri açıklanmayan Gençlerbirliği-Tetiş Yapı Elazığspor müsabakasının oynanacağı şehir ve stadyum kesinleşti.

Buna göre ev sahibi takım konumundaki Gençlerbirliği’nin Elazığspor’un da onayını alarak Türkiye Futbol Federasyonu’na maçın Eskişehir Stadyumu’nda oynanması talebinde bulunmasının ardından beklenen karar bugün açıklandı.

Başkent temsilcisinin Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden onay almasının ardından talebi Türkiye Futbol Federasyonu’na sunarken, Türkiye Futbol Federasyonu Maç Planlama Müdürlüğü her iki kulübün de isteği doğrultusunda Gençlerbirliği-Elazığspor karşılaşmasının Eskişehir’de oynanmasını kararlaştırdı.

Buna göre Spor Toto 1. Lig’in 5. Haftasında 17 Eylül Pazartesi günü oynanacak olan Gençlerbirliği-Tetiş Yapı Elazığspor müsabakası saat 20.00’de başlayacak.