• Dolar
  6.7539
 • Euro
  7.6798
 • G. Altın
  371.08
 • T. Altın
  2531.2

İlimizi Kadınlar Hentbol 1.Ligi’nde temsil eden Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü’nü ziyaret eden CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, spor malzemesi desteğinin yanı sıra bazı deplasman giderlerini karşılayacağının sözünü verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İlimizi Deplasmanlı Hentbol Kadınlar 1.Ligi’nde temsil eden Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü’nü ziyaret etti.
Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette, Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Antrenör İsmail Bayraktar’dan kulübün işleyişi ve sorunlarıyla ilgili bilgiler alan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, gençlerin ve kızların sporda aktif olmalarından dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek, bundan sonraki süreçte maddi ve manevi olarak Bayan Hentbol Kulübü’nün yanında olacaklarını söyledi.
Ziyarette bazı deplasman giderlerini karşılama ve spor malzemesi desteği sözü veren Erol, yaptığı değerlendirmede ilimizde gençlerin, kızların, kadınların sporda aktif ve başarılı olmalarının Elazığ Milletvekili olarak kendisini ayrıca mutlu ettiğini belirtti.
Kulüp Başkanı İsmail Bayraktar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken “Ben de şahsım ve kulübüm adına Sayın Milletvekilimiz Gürsel Erol Bey’e çok teşekkür ederim.” dedi.
Ziyaret sonunda Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü İsmail Bayraktar, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a kulübün formasını hediye etti.

 

Ceyhun Gül/Haber