• Dolar
  5.8136
 • Euro
  6.5521
 • G. Altın
  238.46
 • T. Altın
  1610.5

Maddi Anlamda Oldukça Sıkıntılı Günler Yaşayan Tetiş Yapı Elazığspor’da, Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, Akşam Saatlerinde Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar Ve Etso Başkanı Asilhan Aslan İle Bir Araya Geldi.

Sezon başından buyana maddi anlamda oldukça sıkıntılı günler geçiren ve teknik heyet ile futbolculara prim dışında ödeme yapamayan Elazığspor’da, destek arayışları devam ediyor. 
Saat 18.00’de Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda başlayan zirveye Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’ın yanı sıra Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ve Asbaşkan Murat Yerlikaya katıldı.
Bordo-Beyazlı temsilcimiz için büyük önem arzeden toplantıda, Elazığspor’un gerek içerisinde bulunduğu sıkıntılı süreç, gerekse de FIFA’da devam eden dosyalar için oluşturulması gereken kaynaklar ve kulübe kısa vadede sağlanması ivedilikle gerekli olan maddi desteğin masaya yatırıldığı öğrenildi.
Elazığ Belediyesi tarafından Elazığspor’a kalıcı gelir getirebilecek projelerin de konuşulduğu toplantıdan nasıl bir sonuç çıkacağı ise merak konusu oldu.
Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil’in toplantıda alınacak olan kararları ve bu süreçten sonra izleyeceği yol haritası ile ilgili ilerleyen günlerde kamuoyuna açıklama yapması bekleniyor.