• Dolar
  6.7788
 • Euro
  7.6688
 • G. Altın
  366.57
 • T. Altın
  2491.3

Birevim Elazığspor Sportif Direktörü Mustafa Aksu, hafta içerisinde Başkan Selçuk Öztürk ile yapacakları toplantıda gelecek adına önemli kararlar alacaklarını belirtti.

İstanbulspor beraberliği ile ligde kalma umutlarını önemli ölçüde tüketen Birevim Elazığspor’da gidişatla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sportif Direktör Mustafa Aksu, Başkan Selçuk Öztürk ile hafta içerisinde yapacakları toplantıda gelecek adına önemli kararlar alacaklarını belirtti.
Aksu kalan 3 haftada mucize de olsa kümede kalma şanslarını kullanacaklarını ifade ederken, mücadelelerinin son ana kadar devam edeceğini söyledi.
İçgüdüsel skoru koruma telaşı, konsantrasyon ve oyuncuların fiziksel eksikliğinin kaybedilen puanların başlıca nedeni olduğunu kaydeden Sportif Direktör Mustafa Aksu, son saniyede santrası olmayan bir gol yediklerini ve çok üzgün olduklarını aktarırken; “Kalan 3 maç var. Bu 3 maçta yarış devam ediyor. 6 puanlık bir fark devam ediyor. Kalan 3 maçı değerlendirmeye çalışacağız. Hafta içinde başkanımız gelecek oturup konuşacağız. Bazı şeyleri düşünüp yapmamız lazım. Gelecek adına planların yapılması lazım. Biraz gerçekçi olmak lazım. Giresunspor 1 maç kazansa 2’li averajda bizden iyi olduğu için kümede kalacak. Kalan maçları oynayacağız ama gelecek adına da planlama yapmak zorundayız.” Şeklinde konuştu.
Maçtan sonra Başkan Selçuk Öztürk ile görüşemediklerini sözlerine ekleyen Aksu, “Başkanımız hafta içi gelecek oturup konuşacağız” dedi.