• Dolar
  5.7639
 • Euro
  6.4007
 • G. Altın
  278.15
 • T. Altın
  1873.9

Televizyonumuzun ekran klasiği Telefinal, dün geceye damgasını vurdu. Elazığspor’un transfer engelini kaldırmasının hemen ardından özel bölümüyle ekranlara gelen Telefinal Programı’nda; Vali Çetin Oktay Kaldırım, ETSO Başkanı Asilhan Arslan ve kulüp eski başkanı Selçuk Öztürk’ün telefon bağlantılarıyla yaşanan süreç tüm ayrıntılarıyla ele alınarak izleyicilere aktarıldı.

Elazığspor’un transfer engelinin kaldırıldığı dakikalarda televizyonumuzda yayına giren Telefinal Programı, dün geceye adeta damgasını vurdu.

Spor Müdürümüz Ceyhun Gül’ün moderatörlüğünde Yusuf Boydak ve Halit Ziya Ağcabay’ın ise yorumcu olarak yer aldıkları programda Vali Çetin Oktay Kaldırım ve ETSO Başkanı Asilhan Arslan ile yapılan telefon bağlantılarıyla yaşanan süreç tüm ayrıntılarıyla izleyicilere aktarıldı.

Öte yandan Elazığspor’un yaptığı 21 transferde tüm görüşmeleri bizzat yürüterek attırılan imzalarda büyük katkısı olan eski Başkan Selçuk Öztürk de Telefinal Programı’na telefonla bağlanarak, transfer listesini ilk kez Kanal 23 ekranlarından duyurdu.

Bu arada Elazığspor’un transfer engelinin kaldırılmasında önemli katkılar sunan ETSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar ve Tetiş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Tetik de Telefinal Programı’na telefonla bağlanarak süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Öte yandan gece geç saatlere kadar devam eden programda, Elazığspor’un yeni transferleri de detaylı bir şekilde değerlendirmeye alınırken, Elazığspor’un yapacağı teknik direktör tercihi de farklı bakış açılarıyla konuşuldu.