• Dolar
  5.889
 • Euro
  6.5329
 • G. Altın
  294.85
 • T. Altın
  1990.5

İlimiz 2. Amatör Küme Futbol Ligi’nde şampiyon olarak 1.Amatör’e yükselen Şekerspor’da teknik heyet ve futbolcular dün akşam iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Mücadele ettiği 2. Amatör Küme Futbol Ligi’nde şampiyon olarak 1. Amatör Küme’ye yükselen Elazığ Şekerspor’da, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular dün akşam iftar yemeğinde bir araya geldiler.
Elazığ Şeker Fabrikası’nda düzenlenen iftar programına, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür ve ilimiz spor camiasından birçok katılımın yanı sıra Elazığ Şeker Fabrikası Müdürü Mümtaz Çelik de iştirak etti.
Programda ilk olarak konuşan Elazığ amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, Şekerspor’u tebrik ederek 1.Amatör Küme’de başarı dileklerinde bulundu.
Daha sonra söz alan Şekerspor Teknik Sorumlusu Hasan Ekrem, camialarını yeni sezonda 1.Amatör kümede en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.
Elazığ Şeker Fabrikası Müdürü Mümtaz Çelik ise teknik heyet ve futbolcuları kutlayarak, önümüzdeki sezonda da iyi işlere imza atacaklarını söyledi.
Daha sonra ise plaket ve kupa törenine geçilirken, şampiyon Şekerspor’da kupa kaptan Samet Ersöz’e verildi.